Az IMSYS Kft. pályázatot ír ki felsőfokú környezetmérnök vagy egyéb felsőfokú műszaki, illetve természettudományi végzettséggel rendelkező szakemberek részére, vizsgáló mérnök, környezetvédelmi tanácsadó állás betöltésére.

Főbb feladatok, munkák:

• Zaj- és rezgésvédelmi, levegőtisztaság-védelmi vizsgálatok elvégzése, jegyzőkönyv készítése, hatásterület lehatárolása
• Környezetvédelmi szakértői munkákban való közreműködés
• Engedélykérelmi dokumentációk készítése
• Éves környezetvédelmi adatszolgáltatások végzése
• Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a hatósággal
• Helyszíni bejárások, helyszíni mintavételek, mérések

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Felsőfokú műszaki, vagy természettudományi végzettség
• Jó problémamegoldó és szervező képesség
• Önálló munkavégzésre való képesség és hajlandóság
• Logikus gondolkodás
• Pontos, precíz munkavégzés
• Megfelelő kommunikációs készség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• “B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• Szakirányú tapasztalat
• Szakértői engedély

Amit kínálunk:

• Megállapodás szerinti fix munkabér
• Változatos feladatok
• Folyamatos fejlődési lehetőség
• Fiatalos csapat
• Rugalmas munkaidő

Állás, munka területe:

Környezetvédelem

Munkavégzés helye:

1033 Budapest, Mozaik u. 14/a. (Környezetvédelmi üzletág), illetve a helyszíni mérések helyszíne.
Az állás kezdésének várható időpontja: 2021. március
Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését kérem, hogy önéletrajzát az alábbi e-mail címre küldje el: minarovits.zsuzsa@imsys.hu